De eerste editie van de Clubloterij bij Citypark Flyers (in samenwerking met NOC*NSF en de NFB) heeft iets meer dan 400 euro opgeleverd en mag met recht een succes genoemd worden. Bij elkaar 44 deelnemers kochten 201 loten en dat is goed voor een netto opbrengst voor CPF van 402 euro.

Het bestuur van CPF is erg blij met de opbrengst: ‘Dit hadden we niet verwacht en is een echte meevaller’, schetst voorzitter Erik Hogeboom. ‘We gaan er wat extra en goede investeringen mee doen. Zo hebben we er net een aantal werpnetten voor onze club voor gehaald. Zeker in samenwerking met een snelheidsmeter levert dat veel activiteit op voor zowel bestaande discgolfers bij onze wedstrijden en events, maar het is ook mooi om in te kunnen zetten bij events om kennis te maken met onze sport.’

Deze prijzen waren in de clubloterij te winnen.

Clubprijzen

Helaas viel de 10.000 euro prijzengeld niet op één van de loten van CPF. Dat had namelijk ook 10.000 euro voor de club opgeleverd. Maar dat mag de pret zeker niet drukken, want de clubprijzen zijn wel uitgereikt aan mensen met een CPF-lot: drie discs die gesponsord werden door MVP.

Hogeboom: ‘We hebben dit jaar drie clubprijzen toegevoegd, ook om te kijken hoe dat werkt en of het wat toevoegt. Het is dan heel leuk om te zien dat die discs naar leden van onze community gaan en dat motiveert om ook volgend jaar te kijken naar meer invulling van de clubprijzen. Wellicht prijzen vanuit onze leden, maar ook sponsoren of vanuit de club zelf. En hopelijk motiveert dat nog meer mensen om mee te doen aan de loterij.’

CPF’er Eric Haakmeester won één van de clubprijzen: een mooie MVP-disc!

Eerst Clubloterij een succes: mooie prijzen en goed voor de club

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.